Українські Джерела

Доставка води Українські Джерела Сороки-Львівські

Товарів у каталозі
27
Бутель 18,9 л від
150 грн
Артезіанська вода «Кришталь» 18,9 л з доставкою з 1995 року.
Час доставки

Доставляємо щоденно.

Околиці Львова: доставка в понеділок, середу та пʼятницю з 8:00 до 18:00. Від двох бутлів.

Прийом заявок

  • Пн–Пт 09:00–18:00
  • Сб 09:00–18:00
  • Нд Не приймаємо

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Всі Контакти

Для нових клієнтів

Якщо ви замовляєте воду вперше або переходите від іншого постачальника.

Отримання першого бутеля

Застава за бутель — 330 грн

Є питання або особливі побажання?

Залиште коментар у замовленні — наш менеджер звʼяжеться з вами для уточнення деталей.

Акції

Ознайомтеся з усіма 4 акціями від Українські Джерела

  • Акція

    Кулер +4

    До підлогового кулера HotFrost V400BS чотири бутлі води безкоштовно. Застава за тару окремо, поки є запас. Набір 10 110 грн.

  • Новим клієнтам

    Зручний старт

    Три бутлі води 18,9 л і помпа Lilu у подарунок. Набір 1 110 грн.

  • Новим клієнтам

    Стартовий набір

    Два бутлі води, застава за дві тари і помпа Lilu Standart за 795 грн, плюс кешбек 20 % у застосунку на наступні замовлення.

  • Бонуси

    Кешбек у мобільному застосунку

    За встановлення застосунку 20 бонусів, кешбек 2 % на всі замовлення, за запрошеного друга по 50 грн вам і другу.

Популярні товари

8 позицій
Переглянути весь каталог
Усі 27 товарів, пошук і фільтри
До каталогу

Відгуки

Ще немає відгуків

Станьте першим, хто оцінить доставку та сервіс Українські Джерела.

Про компанію

ТзОВ «Українські джерела» возить воду львівʼянам з 1995 року і має понад 15 тисяч клієнтів серед фірм, установ і родин. Вода «Кришталь» артезіанська, зі свердловини в селі Угринів Сокальського району за 110 км від Львова; розлив на заводі «Мінерал» з мембранною фільтрацією, яка зберігає природний мінеральний склад. По Львову курʼєри їздять з понеділка по суботу з 8:00 до 18:00, по околицях у понеділок, середу та пʼятницю. Замовлення від двох бутлів по 150 грн, застава за тару 330 грн. Замовити можна телефоном у робочий час, у мобільному застосунку цілодобово або через чат-боти у Viber і Telegram; у застосунку діє кешбек 2 %. Крім води, компанія продає кулери HotFrost, Clover і ABC, помпи, стелажі, одноразовий посуд, а ще здає кулери в оренду та робить їхню санобробку.

Способи оплати

  • VISA
  • Готівка
  • Рахунок

Контакти сервісу Українські Джерела

Головний офіс

Головне представництво бренду: Українські Джерела Львів Ви на цій сторінці
Інформація про компанію

Матеріали, зображення товарів та описи на цій сторінці взяті з відкритих джерел, зокрема офіційного сайту компанії, та представлені для ознайомлення користувачів. Актуальну інформацію про асортимент, ціни та умови доставки уточнюйте безпосередньо у компанії.