Вода “Артезіанська-540”

bottle_vs_pump_1Вода питна “Артезіанська-540” видобувається з артезіанської свердловини глибиною 540м. сеноман нижньокрейдового водоносного горизонту. Це родовище разроблено в кінці минулого століття і є четвертим самим глибоким пластом залягання води на планеті.

Для порівняння: вода із цього пласта в санаторії “Токарі” Лебединського району піднімається зс глибини 850м., в Алтайському краї глибина залягання цього пласта 9700м. Цей пласт зформоровано міліоны років тому і був незайманий до останнього часу. Ця вода насичена життям дольодовикового періоду, коли динамічно і гармонійно кипіло життя без людей.

Технології виробництва дозволяють видобувати воду зі свердловини 540м не втручаючись в її структуру. На підприємстві використовують новітні технології та високоякісне обладнання для разливу води.

Питна вода “Артезіанска-540” фасується безпосередньо на місці видобування в зоні суворого санітарного контролю на східній околиці міста Суми між селами Василівка і Токарі. Якість продукції контролюється державним підприємством “Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”, інститутом гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва академії медичних наук України.

У 2010р. вода “Артезіанська-540” стала лауреатом регіонального етапу всеукраїнського конкурсу якості продукції “100 кращих товарів України”. Якість води “Артезіанська-540” підтверджено сертифікатом якості та результатами санітарно-гігієничної експертизи.

Головною особливістю є те, що в процесі разливу не змінюється хімічний склад та структура води. Вода ідеально підходить для повсякденного вживання і приготування блюд і напоїв.

 

Чим відрізняється артезіанська вода?

art-540_bottles-1Артезіанське джерело знаходиться дуже глибоко в землі. Вода знаходиться між різними типами твердих порід грунту.

Склад артезіанської води залишається стабільним в будь яку пору року, не залежить від змін клімату, в тому числі випадання опадів, зниження або підвищення температури.

Артезіанська свердловина не схильна до впливу поверхневих забруднень (впливу людини), кислотних дощів, мінеральних добрив і т. д. Так як водонасос перебуває за багатометровою товщею глини і вода проникає в свердловину після фільтрації тисячоліттями. Мінерали і електроліти, що містяться в артезіанській воді, дуже корисні для організму. Електроліти калій і натрій сприяють збалансованому вмісту мінералів в організмі людини.

Артезіанська вода часто містить фтор, залізо, магній і кальцій. Присутній їй збалансований хімічний склад не має нічого спільного з м’якістю води. Вона так само як і звичайна жорстка вода може давати осад при кип’ятінні.

Для того щоб зменшити до необхідної пропорції солі жорсткості (калій і магній), використовують метод фільтрації іонообмінної смоли.

Також необхідна кількість випитої води на добу, дозволить в комплексі позбавитися від зайвої ваги.

Медики вважають артезіанську воду чистою і корисною після певної очистки, яка набагато простіша і швидша очищення, що проходить водопровідна вода, артезіанська вода стає найкращою за всіма показниками – корисною для здоров’я і смачною.

art-540-scheme compos_ua

Scroll to top
Call Now Button