ЕКО-АЙС

Доставка води ЕКО-АЙС у Кривому Розі

Товарів у каталозі
8
Бутель 18,9 л від
40 грн
Очищена вода, збагачена киснем, і йодована лінійка. Окремо возять дистильовану воду.
Час доставки

Доставляємо щоденно.

Прийом заявок

  • Пн–Пт 09:00–19:00
  • Сб 09:00–19:00
  • Нд 09:00–19:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Всі Контакти

Товари

1 позиція

Відгуки

Ще немає відгуків

Станьте першим, хто оцінить доставку та сервіс ЕКО-АЙС.

Про компанію

«EKO ICE» очищує й розливає питну воду з 2005 року. Сервіс працює у двох містах, у Кривому Розі є свій номер для замовлень.

В асортименті дві лінійки: вода, збагачена киснем, і йодована. Обидві розливають у 19-літрові бутлі для кулерів та помп, а також у тару на 5 і 6 літрів. Окремим напрямом іде дистильована вода, її замовляють за іншим телефоном.

Ціна за бутель залежить від обсягу замовлення: у прайсі вказано вилку, дрібний роздріб дорожчий за регулярні великі замовлення. Заставна вартість бутля 160 грн.

Замовлення приймають телефоном і через форму на сайті з 9:00 до 19:00.

Контакти сервісу ЕКО-АЙС

Месенджери та соцмережі не вказані.

Головний офіс

Головне представництво бренду: ЕКО-АЙС Дніпро Ви на цій сторінці

Куди доставляє ЕКО-АЙС

Дніпропетровська область

Інформація про компанію

Матеріали, зображення товарів та описи на цій сторінці взяті з відкритих джерел, зокрема офіційного сайту компанії, та представлені для ознайомлення користувачів. Актуальну інформацію про асортимент, ціни та умови доставки уточнюйте безпосередньо у компанії.